Jongerencultuurfonds

Waar kunnen de kinderen naar toe?

Bij onderstaande culturele instellingen zijn kinderen al actief, maar je kan ook zelf iets anders zoeken.

Gemakshalve hebben we het stadsdeel waarin de instelling is gevestigd erachter gezet.

Vind ook lessen voor muziek, dans, beeldende kunst en toneel op www.amatore.nl

Dans

(o.a. klassiek ballet, jazzballet, streetdance)

  • Act2Act – Oost
  • Amsterdam Dance Center – West
  • Balletschool Carmen – Noord
  • Balletschool Van den Ende – Noord
  • Balletschool Kamperfoelie – Noord
  • Balletschool de Kattensprong – West
  • Balletschool Marieke van der Heijden – Zuid
  • Beatzone – -Zuid
  • Chasse Dansstudio – West
  • Creative Academy of Dance -West
  • Creative Haus – Oost
  • DanceMatic – Noord
  • Dance Unlimited – -Noord
  • Dans-Dansen – West/Zuid
  • Dans dans dans -ZuidOost
  • Dansacademie Lucia Marthas – Zuid
  • Dansschool Streetkings – -Amstelveen
  • Danschool Redlex – -Noord
  • Dansschool Wladimir – Centrum
  • Dance Studio Carmen – Noord
  • Dansstudio Simone –
  • DanzaStudio – Centrum
  • Dejavu – Zuidoost
  • Empoweryoursteps – Zuidoost
  • Esther Dansschool – West
  • FDC Dance Company – Zuidoost
  • Global Dance Center – Zuidoost
  • Got to Groove – West
  • Jake’s Dance Factory – Oost
  • Kids van Amsterdam Oost – Oost
  • Kinderdans Amsterdam – Centrum
  • Mascha’s Dansstudio – West
  • Motion Dance Studio – Zuidoost
  • Moves Dance Warehouse – Nieuw West
  • Noorderspeeltuin – Centrum
  • Ontspannings Vereniging Slotervaart- Nieuw West
  • Ponne Dansschool – Badhoevedorp
  • Dansstudio Simone -Nieuw West
  • Solid Ground Movement – Noord
  • Speeltuinvereniging Nieuwendam – Noord
  • Stars2Go – Nieuw West
  • Studio da Rebels – Noord
  • Studio Westerdans – Nieuw West
  • Sportvereniging Vriendschap – Noord
  • Studio Westerdans – Nieuw West
  • 4West – Nieuw West
  • We Are on the Move -Zuidoost
  • Wendy Grin – Centrum
  • Zeni’s Dance Studio – Centrum

Musical

  • Applause4kids – Zuid
  • Dat!school – Noord
  • Express Your best – Nieuw West
  • Telekids Musicalschool – Oost
  • Stars2Go -Nieuw West
  • Nationaal Jeugd Musical Theater – West

Muziek

Instrument bespelen, muzikale oriëntatie.

  • Adam Vocal Company – diverse stadsdelen
  • Anne Wouterlood  -zang-zuid
  • Aslan Muziekcentrum – West
  • Bart van Sambeek – Zuid
  • DSOPM Dutch school of popular Music – Oost
  • Doremirta – Centrum
  • Concertino Muziekonderwijs  – Amstelveen
  • Cresendo Music –
  • Filipa Pereira -blokfluit- Zuidoost
  • Gerda Thorn- dwarsfluit -Zuid
  • Gitaarcentrum Amsterdam  – Centrum
  • Gitaarwereld De Schatjes -West
  • Julia Veerling – Zuid
  • Kids van Oost  – Oost
  • Kinderkoor Watergraafsmeer – Oost
  • Lovely Uhlenbeek _gitaar -Zuidoost
  • Masterclass Vocal Academy – Centrum/Oost
  • Marcel Manshande – West
  • Marching band – Noord
  • Michiel von Villiez  – Noord
  • MJR MUsic- Zuidoost
  • Musiqkool – Zuidoost
  • Music for Life – West
  • Muziek Academie Tussen de Bogen – Centrum
  • Muziek Educatiecentrum M.E.C. – Oost
  • Muziekcirkel Westerpark – West
  • Muziek Collectief Ouder Amstel – Ouder Amstel
  • Muziekdocentencollectief Amsterdam – diverse stadsdelen
  • Muziekles Amsterdam  – West
  • Muziekpakhuis – West
  • Muziekschool Amsterdam (Centrum, Nieuw West, Zuid)
  • Muziekschool Noord -Noord
  • Muziekschool De Regenboog – Nieuw West, Abcoude
  • Muziekschool Zuid Oost– Zuidoost
  • Muziek op Maat – Zuidoost
  • Nieuw Vocaal Amsterdam– zang-Zuid/Nieuw West
  • Opa Martin’s Junior Jam – West
  • Opus IJburg – IJburg
  • Patrick Kuschel -drums- Zuidoost
  • Peter Tamboer – West
  • Pianoschool Nieuw West – Nieuw West
  • Pianoles Amsterdam -Noord
  • Plons Muziek – Zuid
  • Popschool Amsterdam – Oost
  • Pro DJ school – West
  • Rijndert van Woudenberg – Oost
  • Ronald van Holst – drum-Zuidoost
  • Sara Crombach-piano-West
  • Stichting AMOR –  Nieuw West
  • Sunkidz – gitaar West en piano Oost
  • Sven Bakker Drumschool – Oost
  • Thomas Beckhuis- gitaar-Noord
  • Valeria Mignaco -zang- Zuidoost
  • Vioolstudio 020 – diverse stadsdelen
  • Volta – West
  • Your Voice- Zang- West

Tekenen / schilderen

  • Artis Ateliers – Centrum
  • Impression Paintingschool – West
  • Atelier Van Haaren – Zuidoost
  • Ateliers Westerdok – Centrum
  • Centrum voor beeldende vorming -Zuidoost
  • Groeten van Marc – West
  • Kunstlessen Wilhelmina Pakhuis – Oost
  • Kunstplek Natascha Frid -West
  • Kunstschool Kunst op zolder – West
  • KunstWest- Nieuw West
  • Liesje van den Berk- Noord
  • MK24 – oost
  • Wackers Academie – West

Theater / toneel

  • Act2Act – Oost
  • De Amsterdamse Jeugdtheaterschool – West
  • Amsterdams Theaterhuis – West
  • De Cameleon – West
  • De Toverkol – Centrum
  • Dat!school – Noord
  • De Jeugdtheaterkamer -West
  • Jeugdtheaterschool TIJ – Oost/IJburg
  • Jeugdtheaterschool Zuid Oost -Zuidoost
  • Kindertoneel Westerpark -West
  • NKT Theaterschool Amsterdam – Noord
  • Theaterschool Act -IJburg
  • 4West – Nieuw West

Zang

  • Bij de eerder genoemde muziekscholen
  • Anne Wouterlood -Zuid
  • Amsterdam Vocal Company – diverse stadsdelen
  • Babette Labeij, Music Academy- Zuid
  • Beatzone – Zuid
  • Dutch Gospel Arts Institute – Zuid Oost
  • LaLaLab – Oost
  • Muzisanne -Noord
  • Nieuw Amsterdams Kinderkoor – Zuid
  • Nieuw Vocaal -Zuid
  • Valeria Mignaco -zang- Zuidoost
  • Your Voice -West

Circus

  • Circusschool Pretpiste – Amstelveen
  • Cirsuswerkplaats Boost – Oost

Film en Fotografie

het jongerencultuurfonds wordt onder andere gesteund door: